Rate this post

عاشق وب: داده های انتشار یافته توسط کارشناسان شرکت تحقیقاتی حسگر تاور نشان دهنده یک رشد چشم گیر در استقبال کاربران از اپلیکیشن تیک تاک در سال های اخیر است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، اپلیکیشن تیک تاک (Tik Tok) که در سال های اخیر محبوبیت و شهرت بسیار زیادی در بین کاربران به خصوص رده های سنی نوجوانان و جوانان پیدا کرده است، یک پلت فرم ویدئو محور است که به کاربران اجازه می دهد علاوه بر تماشای ویدیو های کوتاه جذاب، در صورت تمایل خود نیز به ساخت و تولید محتوای ویدیویی بپردازند.
حالا کارشناسان و مفسرین فعال در موسسه تحقیقاتی حسگر تاور با بررسی آمار و داده های مربوط به تعداد دفعات دانلود و نصب این اپلیکیشن در پلت فرم های اندروید و آی او اس، از رشد بی سابقه و چشم گیر استقبال کاربران از این پلت فرم آگاهی داده و سخن گفته اند.
طبق نمودار انتشار یافته از طرف این کارشناسان که در وب سایت رسمی sensor tower نیز آمده است، تعداد دفعات دانلود این اپلیکیشن که توسط یک شرکت چینی توسعه داده شده است، در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۱.۳ میلیون بار بوده که به ترتیب با گذشت زمان یک روند صعودی را تجربه کرده به شکلی که در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی این رقم تا ۲۱۹ میلیون بار دانلود افزایش یافته است.
در این میان می توان گفت این اپلیکیشن تنها در سه ماهه دوم سال قبل میلادی با اندکی کاهش در تعداد دفعات دانلود مواجه بوده و در تمامی فصول سال های اخیر روندی رو به رشد را تجربه کرده است.
این کارشناسان همین طور خاطرنشان کرده اند که تنها دانلودهای صورت گرفته بر روی پلت فرم فروشگاههای اپ استور اپل و گوگل پلی استور را در تحلیل و بررسی های خود محاسبه کرده اند و در صورتیکه کاربران از درگاههای اندرویدی غیر از پلی استور آنرا دریافت کرده باشند، دانلود آنها به حساب آورده نشده است.

منبع: