Rate this post

عاشق وب: آخرین دستاوردهای همراه اول در بزرگ ترین رویداد مخابراتی کشورهمراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شرکت می کند.
به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام همراه اول، اپراتور اول تلفن همراه کشور با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه های خود، بزرگ ترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلکام ۲۰۱۸» خواهد داشت.
همراه اول در «ایران تلکام۲۰۱۸» با شعار «هوشمندی، همراه اول تو» در سالن های اختصاصی ۷، ۲۵A و فضای باز، با رویکرد عرضه خدمات نسل های ۳، ۴ و ۴.۵ تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خویش را عرضه می کند.
همراه اول، بعنوان اپراتور پیشرو در حرکت به سمت ۵G در کشور، با اختصاص فضایی برای تجربه سرویس ها و به خصوص نرم فزارهای کاربردی تلفن همراه، معرفی و تست فناوری ۵G با همکاری آزمایشگاه شبکه های مخابراتی نرم افزارمحور دانشگاه صنعتی شریف مبادرت به طراحی و پیاده سازی پلت فرم E۲E شبکه ۵G مبتنی بر رایانش ابری کرده است. کارخانه های هوشمند آتی، استفاده از فناوری های پوشیدنی نظیر سنسورهای مغزی، طراحی دروازه بان هوشمند و سرویس های V۲X (ارتباط ماشین با نودهای شبکه) همچون کاربردهای طراحی شده روی این پلت فرم است که در نمایشگاه تلکام در معرض دید عموم و متخصصان قرار می گیرد. همینطور در این نمایشگاه، سرویس جراحی از طریق دور با همکاری دانشگاه تربیت مدرس عرضه می گردد که در آن علاوه بر طراحی و ساخت ربات بومی، جراحی کرانیوتومی برای خونریزی مغزی حاد به صورت از طریق دور صورت خواهد گرفت.
معرفی باشگاه فیروزه ای، عرضه کلیه خدمات همراه اول در نمایندگی مستقر در نمایشگاه، تعویض سیم کارت به یوسیم، معرفی سامانه «همراه یار»، معرفی بسته های اشتراکی دیتا، معرفی «بسته دلخواهت را بساز»، «بسته های قیمتی دیتا و مکالمه»، مدار فیروزه ای و… از دیگر خدمات همراه اول در نمایشگاه امسال است.
اپراتور اول در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمرکز بر خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیکیشن های کاربردی، با خدمات و پلت فرم های هوشمند، حدود ۲۰ سرویس از قبیل سرویس سامانه صیاد بانک مرکزی، جدیدترین آواهای انتظار، سرویس رایانش ابری، سرویس های پرداخت، اپلیکیشن خدمات خودرو شخصی، بازی های مبتنی بر واقعیت افزوده، سرویس های هواداری در حوزه های ورزش، فرهنگ، هنر و خدمات متنوع دیگر را رونمایی و معرفی خواهد نمود.
در حوزه اینترنت اشیا با رویکرد استفاده حداکثری از منابع داخلی و بومی سازی، دستاوردهای همراه اول در کنتورخوانی هوشمند با تمرکز بر پروژه ملی هوشمندسازی کنتورهای گاز و معرفی کنتور و ماژول NB-IoT تولید داخل عرضه شده است. علاوه بر این با عنایت به اولویت های کشور در جهت مدیریت بهینه منابع ملی، پروژه های «فهام» و «سپهتن» در کنار مفاهیم کشاورزی هوشمند و پایش هوشمند ناوگان شهری مطرح گردیده است.
توسعه درگاه های فروش مستقیم با نسخه جدید فروشگاه آنلاین به نشانی shop.mci.ir، تولید سامانه ۸۹۶۲ جهت ارسال سیم کارت های Usim به در منزل، حراج خیریه شماره های رند و اختصاص درآمد حاصل از آن برای مدرسه سازی در مناطق محروم، برپایی فروشگاه جهت دسترسی ساده مشترکان همراه اول به انواع محصولات و خدمات همچون عرضه و معرفی و فروش نقدی و اقساطی مودم های همراه، رونمایی از رنج جدید شماره های همراه اول در سامانه گلچین و عرضه سیم کارت انارستان از دیگر برنامه های اپراتور اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ است.
«حرکت اول»، بعنوان بخش سرمایه گذاری گروه ارتباطات سیار ایران در زمینه پشتیبانی از کسب و کارهای نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در حمایت، شتاب دهی و سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوآور و نوپا را در این نمایشگاه معرفی می کند.
تشریح فعالیت های صورت گرفته در حوزه مسئولیت اجتماعی(CSR)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان و جذب و استخدام، در کنار مسابقه و سرگرمی از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه عنوان شده است. همینطور همراه اول همچون سال های گذشته، امسال هم برای تعامل بهتر با خبرنگاران، در سالن اختصاصی اصلی خود (سالن۷)، «اتاق خبر» در نظر گرفته است.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، ۱۱ تا ۱۴ مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۷ با حضور بیش از ۲۳۰ شرکت داخلی و شرکت خارجی، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.