Rate this post

عاشق وب: الون ماسک طی پیامی در صفحه مجازی خود در توئیتر اعلام کرد، مراحل ساخت تونل زیرزمینی ˮلس آنجلسˮ که برای حرکت وسایل نقلیه برقی طراحی شده است، رو به اتمام است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا و به نقل از اینهبیتت، سال گذشته الون ماسک شرکتی موسوم به “بورینگ”(Boring) راه اندازی کرد که تونل هایی برای دور زدن ترافیک و کاهش شدت آن در زیرزمین حفر می کند. الون ماسک اعلام کرد، نخستین تونل این شرکت در حال اتمام است و مقرر است استفاده از این تونل مجانی باشد.
الون ماسک به این دلیل لس آنجلس را بعنوان اولین مقصد پروژه خود انتخاب کرده که این شهر به لحاظ ترافیک و وضعیت حمل و نقل جزو پر ترافیک ترین شهرهای جهان به حساب می آید.
وی اظهار داشت: این سیستم جهت استفاده دوچرخه سوران و عابران پیاده، در اولویت خواهد بود تا هزینه عبور و مرور این افراد حتی از قیمت یک بلیط اتوبوس هم کمتر باشد.
ماسک اظهار کرد، این تونل در انتظار تصویب نهایی آن طی چند ماه آتی است.
وی با قدرانی از عموم مردم این شهر اظهار داشت: حمایت خوب مقامات دولتی و مردم برای موفقیت این پروژه بسیار ضروری و مهم بود.
الون ماسک عنوان نمود که این شرکت هم اکنون روی مسیر نیویورک – واشنگتن کار می کند و امیدوار است که سال آتی در مسیر لس آنجلس- سانفرانسیسکو کار کند.