Rate this post

به گزارش عاشق وب، وزیر ارتباطات ضمن بیان این که در کوشش برای اتصال روستاها به شبکه ملی ارتباطات هستیم، اظهار داشت: بالغ بر هفت هزار روستای کشور به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند.

به گزارش عاشق وب به نقل از مهر، عیسی زارع پور ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه های برق منطقه ای استان سمنان در میامی ضمن بیان این که توسعه شبکه ملی ارتباطات و بهره مندی روستاها از اینترنت پر سرعت راهی برای خارج شدن روستاها از بن بست های اقتصادی می باشد، اظهار داشت: با اتصال به شبکه اینترنت کسب و کارهای جدید در بستر روستاها شکل خواهد گرفت و اقتصاد آنها شکوفا خواهد شد.
وی ضمن بیان این که به علل فوق اتصال روستاها به شبکه اینترنت مورد پیگیری جدی این وزارت خانه است، اضافه کرد: در بعضی روستاها با نبود زیر ساخت های نظیر برق مواجه هستیم که این قدری کار را گرفتار چالش می کند.
وزیر ارتباطات و فناوری ضمن بیان این که در دولت سیزدهم تلاشهای بسیاری صورت گرفت تا با تشکیل زیر ساخت های لازم روستاها هم از اینترنت پر سرعت بهره مند باشند، اظهار داشت: در این میان همکاری و همراهی سایر وزارت خانه ها و تخصیص اعتبارات لازم کار را شتاب خواهد بخشید.
زارع پور ضمن بیان این که طی دولت سیزدهم هفت هزار و ۱۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار کشور به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با توسعه زیرساخت های انرژی و ارتباطی بتوانیم تعداد بیشتری روستا را به این شبکه متصل نماییم.
وی اضافه کرد: با عنایت به نامگذاری شعار سال می بایست زیر ساخت های لازم هم فراهم گردد تا مردم بدون محدودیت بتوانند در جهش تولید مشارکت کنند.