Rate this post

عاشق وب: دومین فراخوان ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات برای پشتیبانی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی به مدت دو ماه و از تاریخ اول آبان لغایت پایان آذرماه انجام می شود.

به گزارش عاشق وب به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هدف از برگزاری این فراخوان، پشتیبانی از توسعه پژوهش های کاربردی، رصد تکنولوژی های جدید و حل چالش ها و نیازهای کشور، بومی سازی محصولات و خدمات در امتداد نیازمندی های بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و تشویق و بهره مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشگاه ها است.
از محورهای مورد حمایت می توان به فناوری های رادیویی، ارتباطات ماهواره ای، ارتباطات نوری، ارتباطات ثابت، مدیریت شبکه، هوش مصنوعی، حکمرانی داده، استانداردهای هوش مصنوعی، فناوری های پردازش فوق سریع، زیرساخت های ذخیره سازی، مرکز داده، زیرساخت ها و سکوهای ابری، زیرساخت های تحلیل داده، دولت هوشمند، مدیریت دانش، تحول دیجیتال، حکمرانی دیجیتال، اقتصاددیجیتال و امنیت فضای سایبری اشاره نمود.
گفتنی است این حمایت در امتداد محورهای اولویت دار اعلامی از طرف پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد است و مبالغ حمایتی برای دانشجویان ارشد ۲۴۰ میلیون ریال و برای دانشجویان دکتری ۷۲۰ میلیون ریال است.
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این فراخوان به سایت https: //sso.my.gov.ir/login مراجعه کنند.