Rate this post

در سال گذشته بانو آذین نوری برند سرزمین زیبایی را توسعه بخشیده است و علاوه بر افتتاح شعبه تهران (محدوده زعفرانیه) اقدام به راه اندازی و تشکیل یک موسسه آموزشی فوق حرفه ای نیز نموده است.

به گزارش روابط عمومی وب سایت عروسکو بزرگترین مرجع صنعت زیبایی کشور و وب سایت راهنمای عروسی فارسی، بهترین آموزشگاه آرایشگری در شهر کرج معرفی گردیده است. در این گزارش که بر مبنای بهترین عملکرد، رضایتمندی، کیفیت آموزشی، روش تدریس و تعرفه خدمات معیار بندی انجام گردیده که در نهایت بهترین آموزشگاه آرایشگری کرج معرفی و به مخاطبان وب سایت عروسکو و طرفداران رشته های هنری و آرایشی عرضه شده است. خدماتی بی بدیل در کنار حس آرامش و خرسندی و همینطور هنر آموزی در سطح بسیار بالا در آموزشگاه دیارا به وفور و از طرق مختلف به وب سایت عروسکو گزارش شده است.

 

آموزشگاه دیارا با همکاری مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز و سالن سرزمین زیبایی، برند یکم سالن های زیبایی کشور در سال 1402 و بهترین عروس سرای کرج در سال 1402 افتتاح شده است. در بهترین سالن زیبایی کرج یعنی سالن سرزمین زیبایی خدماتی منحصر بفرد و شگفتی آور از لحاظ کیفیت و دیسیپلین کاری ارائه می گردد، مدیریت این مجموعه در اختیار خانم مهندس بانو آذین نوری میباشد که اگر واقع بینانه و بدور از تبلیغات بنگریم، ایشان بالاترین LEVEL مدیریتی سالن های زیبایی در سطح کشور را دارا می باشند. بانو آذین نوری در مجموعه سرزمین زیبایی طلایه دار قیمت های منصفانه، خدمات بسیار باکیفیت و رضایت حداکثری مشتریان هستند، مجموعه سرزمین زیبایی تاکنون حتی یک گزارش منفی از عملکرد خود در 5 سال فعالیت تبلیغاتی در سایت عروسکو نداشته اند که این موضوع خود یک رکورد عجیب و البته دست نیافتنی برای رقبایشان خواهد بود.

 

در سال گذشته بانو آذین نوری برند سرزمین زیبایی را توسعه بخشیده است و علاوه بر افتتاح شعبه تهران (محدوده زعفرانیه) اقدام به راه اندازی و تشکیل یک موسسه آموزشی فوق حرفه ای نیز نموده است که این امر باعث گردیده تا محبوبیت روز افزون سالن سرزمین زیبایی با سرعت بیشتری بازار زیبایی کشور را قبضه نماید. شاید برای گفتن این واژه کمی زود باشد اما باید قبول کنیم که برندهای تحت نظارت خانم مهندس آذین نوری با دیدگاهی نخبگانی در حال تبدیل شدن به تک قطب زیبایی هستند. مجموعه سرزمین زیبایی که اکنون در شعبات کرج ، تهران و همینطور آموزشگاه فعالیت می نمایند روز به روز در حال توسعه و فراگیر شدن بیشتر هستند، این امر باعث گردیده تا هنرجویان خاص پسندی که در مجتمع فنی آموزشگاه زیبایی و آرایشگری دیارا دانش می پذیرند و مهارت های خاص و تکنیک های به روز اروپایی و امریکایی را یاد می گیرند، علاوه بر گرفتن گواهی نامه ها و مهم تر از آن دریافت مدرک رسمی فنی و حرفه ای کشور و مجتمع فنی تهران بتوانند در مجموعه های مختلف سرزمین زیبایی به استخدام برند یکم سالن های زیبایی کشور در بیایند.

 

مهارت های پولساز آرایشگری همواره مورد توجه قشر جوان جامعه و علاقمند به کار در بازار آزاد قرار داشته است و همین امر باعث شده تا بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران و بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج در روزهای اخیر و با نگاهی سخت گیرانه به مخاطبان مشتاق وب سایت عروسکو معرفی گردند. لارم به ذکر است که همه لاین های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری دیارا قابل ارائه است.