Rate this post

عاشق وب: بررسی های شرکت ادوب آنالیتیکس نشان میدهد صرف هزینه برای خرید آنلاین در روز دوشنبه سایبری به رقم بی سابقه 11.6 میلیارد دلار می رسد.

به گزارش عاشق وب به نقل از رویترز، برآوردهای اولیه حاکیست که در این روز که معادل روز جمعه سیاه در زمینه خرید مجازی است، خرید آنلاین خیلی از کالاها با تخفیف های بی سابقه ای ممکن می شود که از لباس تا ایرپاد را دربر می گیرد.
این استقبال در حالی است که به سبب افزایش تورم در آمریکا خانواده ها شرایط مطلوبی را تجربه نمی کنند. برآورد آدوب آنالیتیکس حاکیست که میزان خرید در روز دوشنبه سایبری نسبت به سال قبل میلادی تا ۸.۵ درصد افزایش یابد. اثر بخش اعظم این افزایش به سبب تورم کاسته می شود، تورمی که در ماه اکتبر ۷.۷ درصد افزایش پیدا کرد.
ادوب آنالیتیکس شرایط حوزه تجارت الکترونیک را با تحلیل و بررسی ۸۵ درصد از خریدهای ۱۰۰ خرده فروش اینترنتی برتر در ایالات متحده اندازه گیری می کند. انتظار می رود برآوردهای دقیق تر از هزینه های خرید روز دوشنبه سایبری در روز سه شنبه منتشر شود.
تخفیف های شرکت های بزرگ در این روز به طور معمول از ۴۰ تا ۶۰ درصد در نوسان است. اما این رقم بطور متوسط از ۲۷ درصد فراتر نمی رود.

منبع: