Rate this post

عاشق وب: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان آگاهی داد.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، در این روزها که حضور افراد در مراکز آموزشی، اداری و اماکن عمومی کاهش یافته و بسیاری ماندن در خانه را ترجیح داده اند، برخی کارهای کاری خودرا به صورت دورکاری انجام می دهند و دانش آموزان و دانشجویان هم از ابزارهای فناوری اطلاعات برای آموزش الکترونیکی استفاده می نمایند، استفاده از دیتا افزایش یافته و این مساله منجربه کاهش کیفیت اینترنت شده است.
از طرفی باتوجه به این که ویروس کرونا در کشور مهار نشده و تعداد مبتلایان به این ویروس روزبه روز افزایش می یابد، خیلی از کاربران خواهان امکاناتی همچون اینترنت رایگان برای گذراندن این اوقات در منازل بودند؛ موضوعی که وزیر ارتباطات با آن موافقت نمود و از ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان ثابت آگاهی داد.
همین طور در شرایطی که مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه ها برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شدند، استفاده از امکانات فضای مجازی از راهکارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود و این که امکانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و ازراه دور فراهم گردد.
دراین راستا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه اینترنت رایگان با همکاری وزیر آموزش و پرورش برای معلمان آگاهی داده و در توییتر نوشت: یک هدیه ناقابل ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمین عزیز آماده کردیم تا از زحمات آنها در تدریس به دانش آموزان در ایام تعطیلی تشکر نماییم. با مراجعه به ⁦ICTGifts.Ir⁩ برای دریافت آن اقدام کنید. مهلت ثبت نام تا ۵ فروردین ۱۳۹۹ است.

منبع: