Rate this post

به گزارش عاشق وب وزیر ارتباطات با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات مجلس، اشاره کرد: حملاتی که طی دو هفته گذشته رخ داده، با قدرت دفاعی دفع شد و اثر زیادی روی کارکرد ما نداشته است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در روز جمعه، اشاره کرد: در شرایط فعلی پاسخ فشار حداکثری، مشارکت حداکثری در انتخابات است.
وی بیان کرد: در این دوره از انتخابات بسیاری از نامزدها امتحان خودرا پس داده اند. مردم یا به کارکرد رای می دهند یا به برنامه. افرادی هم که عرضه شدند نیز کارنامه مشخص دارند و همین طور برخی دارای برنامه مشخص هستند. مردم می توانند بین برنامه روشن و کارنامه مثبت افراد برای انتخاب نامزد مورد نظر، دست به انتخاب بزنند.
وی اظهار داشت: در گام دوم انقلاب همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت حضور جوانان تاکید نمودند، انتظار است مجلس رنگ و بوی جوانانه بگیرد. انتخاب من نیز به لیستی که دغدغه جوانان مملکت در آن فهمیده شود، نزدیک تر است.
وزیر ارتباطات درباب پیامک های تبلیغاتی که از طرف برخی کاندیداهای انتخاباتی برای کاربران تلفن همراه ارسال می شود اظهار داشت: شکایت هایی در این خصوص از مردم دریافت کرده ایم اما این که اپراتورها منابعی در اختیار نمایندگان قرار داده اند یا خیر را نه می توانم رد کنم نه تکذیب. شکایت از افرادی که به صورت غیرقانونی اطلاعات مردم را بدست آوردند را حتما پیگیری خواهیم کرد، ضمن این که شکایات مردم در این خصوص را از سامانه ۱۹۵ سازمان تنظیم مقررات جمع آوری کرده و آنها را به مراجع ذیصلاح ارسال می نماییم.
جهرمی همین طور درباره آمادگی زیرساخت های ارتباطاتی کشور برای برگزاری انتخابات اشاره کرد: قسمتی از مسئولیت انتخابات بر دوش حوزه ارتباطات است. ارتباطات شعب ستاندن رای بوسیله شبکه ملی ارتباطات برقرار می شود. شبکه ملی اطلاعات به سپر دفاعی دژفا مجهز است و تیم های کارشناسی آمادگی کامل برای انجام وظیفه ای که برعهده شان هست را دارا هستند. حملاتی که طی دو هفته گذشته رخ داده، با قدرت دفاعی دفع شد و اثر زیادی روی کارکرد ما نداشته است. بدین سبب جای نگرانی نیست و ما آماده برگزاری انتخابات هستیم.

منبع: