Rate this post

به گزارش عاشق وب کارشناسان برآورد و اعلام نموده اند که پس از گوشیهای هوشمند، بزرگترین سهم گجت های تکنولوژی در بازارهای جهانی به هدفون های بی سیم تعلق خواهد داشت.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، هدفون های بی سیم که در داخل گوش کاربران جای می گیرد به آنها اجازه می دهد بدون احتیاج به استفاده از دست و کاملا به صورت بی سیم، با دوستان و همکاران خود به راحتی تماس گرفته و با آنها به مکالمه تلفنی بپردازند.
این هدفون ها که در داخل گوش کاربران قرار می گیرند، برای آن دسته از افرادی که مشغله های کاری فراوان دارند و نمی توانند به صورت طولانی با گوشی همراهی که در دستانشان قرار دارد، صحبت کنند، بسیار سودمند و کاربردی خواهد بود.
در واقع این هدفون بی سیم دارای دو گوشی جدا از هم است که هر کدام در یکی از گوش ها قرار می گیرد. طراحی ارگونومیک این محصول سبب شده که هنگام استفاده بلندمدت از آن، خستگی یا درد در قسمت گوش احساس می شود. این هدفون می تواند تا پنج ساعت در پخش موسیقی تنها با یک مرتبه شارژ همراهی کند. این هدفون های بی سیم همینطور به بلوتوث مجهز هستند تا به سایر دستگاه های الکترونیکی کاربر متصل شوند.
حالا بر مبنای آمارهای میزان فروش هدفون های بی سیم در بازارهای جهانی، خیلی از کارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام نموده اند که این محصولات پس از گوشیهای هوشمند، بزرگترین سهم فروش و استقبال کاربران را در بازارهای جهانی به خود اختصاص خواهند داد.
آنها در گزارش خود پیشبینی کرده اند که تا سال ۲۰۲۳ میلادی، هدفون های بی سیم قادر خواهند بود از بسیاری دیگر از محصولات و گجت های هوشمند موجود در بازارهای کنونی در جهان سبقت گرفته و سریع ترین رشد را از آن خود کنند.
این کارشناسان که در موسسه تحقیقاتی و آماری کانالیز فعالیت می نمایند، خاطرنشان کرده اند که حدود سه میلیارد دستگاه گوشی هوشمند در سال ۲۰۲۳ میلادی روانه بازارهای جهانی خواهد شد. این در شرایطی است که در سال ۲۰۱۹ میلادی این رقم بالغ بر ۲.۴ میلیارد دستگاه ثبت و گزارش شده است. آنها همینطور پیشبینی کرده اند که روند نزولی فروش لپ تاپ و تبلت در سال های آینده ادامه پیدا کند.
در این گزارش همینطور عنوان شده است که گجت های صوتی هوشمند و شخصی امسال میلادی شاهد یک رشد ۳۲.۱ درصدی در مقایسه با سال قبل خواهند بود و فروش آنها از مرز ۴۹۰ میلیون دستگاه در سال عبور خواهد نمود.