Rate this post

عاشق وب: اخبار و گزارش های انتشار یافته حاکی از آنست که احیانا یکی از قابلیت های کم کاربرد اینستاگرام به زودی حذف خواهد شد.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، یکی از قابلیت های جدید و محبوب اینستاگرام، IGTV بود که در ژوئیه سال ۲۰۱۸ میلادی به پلت فرم این شبکه اجتماعی پرطرفدار افزوده شد و کاربران فراوانی را به سمت و سوی خود جلب کرد. در واقع این توانایی به کاربران اینستاگرام اجازه می داد تا به تماشای ویدیوهای طولانی تر از یک دقیقه نیز بپردازند.
طبق گزارش های انتشار یافته در وب سایت phonearena، به عقیده خیلی از کارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری، قابلیت IGTV در اینستاگرام بمنظور رقابت با شبکه اجتماعی یوتیوب که الان بزرگترین پلت فرم ویدیویی در جهان محسوب می شود، افزوده شد.
حالا بنظر می رسد که اینستاگرام می خواهد تغییر و تحولات جدیدی را در پلت فرم خود در ارتباط با این توانایی محبوب ایجاد کند و آن نیز حذف آیکون IGTV در قسمت بالا سمت راست صفحه اصلی این شبکه اجتماعی است.
اینستاگرام در پاسخ به سوال گزارشگر وب سایت تک کرانچ در این خصوص خاطرنشان کرده است: از آنجایی که خیل عظیمی از کاربران از ویدیوهای IGTV تنها در قسمت Explore یا Feed اینستاگرام استفاده و تماشا می کنند و تعداد بسیار کمی از آنها با کلیک بر روی آیکون اختصاصی آن در گوشه سمت راست و بالای این اپلیکیشن به تماشای ویدیوهای آن می پردازند، می خواهیم این آیکون را که مورد استفاده کاربران نیست، حذف نماییم.
بدین ترتیب بنظر می رسد که دیگر اپلیکیشن جداگانه و مستقل IGTV اینستاگرام نیز کاربردی نداشته باشد و پشتیبانی از آن به زودی از طرف این شرکت اختتام یابد.

منبع: