Rate this post

به گزارش عاشق وب هفته آینده نمایشگاه فناوری ۲۰۲۰CES از روز هفتم تا دهم ژانویه در لاس وگاس برگزار می گردد تا جدیدترین تجهیزات الکترونیکی جهان را به نمایش بگذارد. نمایشگاه بین المللی CES انجمنی جهانی برای افرادی است که می خواهند در صنعت فناوری به پیشرفت و شکوفایی دست یابند و خویش را به دنیا و مشتاقان فناوری معرفی کنند. این نمایشگاه هر ساله در لاس وگاس برگزار می گردد که بیشتر از ۴۰ سال بعنوان مکانی تأیید شده به مبتکران و فناوری های موفق خدمت می کند. این سکوی جهانی معرّف و پذیرای ابتکارات نسل های آینده در بازار خواهد بود.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا و به نقل از تک رادار، طی این خبر می خواهیم چهار فناوری عجیب را که امکان دارد در نمایشگاه فناوری ۲۰۲۰CES از آنها رونمایی شود را معرفی نماییم.

تخته موج سواری ” Waydoo Flyer “

شرکت “وایدوتک”(waydootech) به تازگی موفق به توسعه تخته موج سواری هیدروفویل الکتریکی شده است که می تواند بهترین گزینه برای علاقه مندان به موج سواری باشد. تخته موج سواری مذکور “Waydoo Flyer ” نام دارد و با طراحی زیبا و فناوری داخلی پیشرفته تجربه منحصر به فردی را برای کاربران به ارمغان می آورد. درون این تخته یک باتری شش هزار واتی تعبیه شده است و با هر بار شارژ می توان تا ۷۵ دقیقه از آن استفاده نمود. کاربران می توانند سرعت تخته موج سواری را با یک کنترل دستی بی سیم مجهز به بلوتوث تنظیم کنند. قیمت این تخته ۶ هزار و ۴۹۵ دلار خواهد بود.

پریز برق هوشمند “Hide”

در برخی مواقع امکان دارد پریزهای برق در مکان هایی قرار داشته باشند که از زیبایی بخشی از خانه بکاهند اما دیگر جای نگرانی نیست چون که یک شرکت “Italy Innovazioni” به تازگی موفق به توسعه پریز برق هوشمند “Hide” شده است که علاوه بر طراحی زیبا بسیار هوشمند است. طراحان داخلی می توانند به راحتی این پریزها را در داخل دیوار قرار دهند. قیمت این پریزهای هوشمند ۹.۹۹ دلار است.

پدهای درام “Redison Senstroke”

شرکت “Redison” به تازگی موفق به طراحی پدهایی شده است که کودکان می توانند توسط این پد و چوب هایش بدون سر و صدای خیلی زیاد تمرین درام انجام دهند. افراد علاقمند به نواختن درام می توانند از آن به راحتی استفاده کنند و یکی از نکات جالب قابل حمل بودن این ابزار است. همینطور کاربران توسط برنامه Noise-wise می توانند قطعاتی که نواخته اند را ضبط کنند. قیمت این پد و چوب هایش ۱۷۵ دلار است.

اسپیکر پوشیدنی “BassMe”

شرکت BassMe به تازگی موفق به توسعه اسپیکری شده که کاربران با قرار دادن آن بر روی قفسه سینه خود می توانند ضربات موسیقی که گوش می دهند را کاملا احساس کنند و حس بی نظیری را تجربه کنند. بلندگویی که این شرکت توسعه داده است توسط بلوتوث قابل اتصال به هر هدفونی است و بار هر بار شارژ کاربران می توانند تا شش ساعت از آن استفاده کنند. اسپیکر BassMe برای کنسول های بازی، بازی های واقعیت مجازی، تلفن های هوشمند، تبلت ها و سینمای خانگی طراحی شده است. این بلندگو هم اکنون در بعضی از سینماها در جنوب فرانسه هم موجود است. این ابزار قبل از آغاز نمایشگاه، جایزه “CES Innovation Award ۲۰۲۰” را دریافت کرده است. قیمت این اسپیکر ۱۲۹ یورو است.