Rate this post

به گزارش عاشق وب معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای همکاری با دانشگاه ها اظهار داشت: ما در زمینه امریه تجربیات خوبی داشتیم به شکلی که بیشتر پروژه های کلیدی ما از فارغ التحصیلان امریه انجام شده است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، دکتر ستار هاشمی در نشست مدیران دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ها که امروز در محل وزارت علوم برگزار شد، با اشاره به آمادگی همکاری وزارت ارتباطات برای همکاری با دانشگاه ها اظهار داشت: علیرغم انتقاداتی که نسبت به جامعه دانشگاهی وجود دارد ما درخواست داریم تا بتوانیم با دانشگاه ها همکاریهای مشترکی داشته باشیم و در این زمینه تجربیات موفقی هم تابحال داشته باشیم.
وی با اشاره به تجربیات وزارت ارتباطات در زمینه امریه تصریح کرد: تجربیات ما در زمینه امریه بسیار موفق بوده است بگونه ای که خیلی از افرادی که در چارچوب امریه به ما اضافه شده اند در اجرای پروژه های کلیدی همکاریهای مناسبی را با ما داشته اند.
هاشمی همینطور با تاکید بر لزوم همکاری این وزارتخانه با اعضای هیات علمی تصریح کرد: باور ما این است که اعضای هیات علمی منشا اثر هستند و می تواند آغازگر فعالیت های توسعه ای باشند.

منبع: