Rate this post

عاشق وب: شرکت ملی پست اعلام نمود که در امتداد مشتری مداری همکاری این شرکت با کسب وکارهای نوپا توسعه می یابد و برای این کار از کسب وکارهای غیردولتی فعال در زمینه ایجاد و بهره برداری از سامانه ی مرکز تماس مشتریان برای همکاری دعوت کرده است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، شرکت ملی پست اعلام نموده در امتداد اجرای طرح تحول دیجیتال و سکوی تجارت الکترونیک پست (ستاپ) قسمتی از فعالیت های اجرایی خودرا با همکاری فعالان بخش های خصوصی خصوصاً کسب وکارهای نوپای استارت آپی انجام می دهد.
سامانه ی مرکز تماس مشتریان به منظور پاسخگویی بموقع و برآورده ساختن نیاز مشتریان با استفاده از تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه (VoIP) و با استفاده از شماره تلفن ۸۴۴۷۰۰۰۰ به راه افتاده است تا به سوالات، انتقادات و پیگیری های مردم پاسخ دهد.
بنا بر اعلام، رویکرد جدید پست در اجرای طرح تحول دیجیتال، این شرکت را مصمم کرده است با برون سپاری این سامانه به بخش غیردولتی، سطح کمی و کیفی پاسخگویی خود به مشتریان را افزایش دهد و با بهره گیری از نظرات آنان، وضعیت سرویس دهی شبکه پستی را ارتقا بخشد. بر این اساس، تأمین و ارائه زیرساخت های نرم افزاری سامانه ی مرکز تماس مشتریان برعهده همکار بخش خصوصی و بازاریابی، تأمین مشتری و توسعه کسب وکار بر عهده دو طرف است.
تهیه اپلیکیشن موبایلی سامانه مرکز تماس و پاسخگویی به سایر درخواست های مشتریان به صورت آنلاین و شبانه روزی و همین طور راه اندازی امکان چت برخط (Live) جهت ارائه خدمات برخط به شهروندان، همچون دیگر خدماتی است که بوسیله این سامانه ارائه خواهد شد.
در معماری سکوی تجارت الکترونیک پست، بیشتر از ۷۰ سرویس متنوع پیش بینی شده و مقرر است این سرویس ها با همکاری بخش خصوصی و کسب وکارهای استارت آپی به تدریج اجرا و پیاده سازی شود که دعوت به همکاری در زمینه ایجاد و بهره برداری از سامانه ی مرکز تماس مشتریان یکی از آنهاست.

منبع: