Rate this post

عاشق وب: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، امروز برگزار و مبلغ ۴۱۶ ریال سود به ازای هر سهم مخابرات ایران به سهامداران اختصاص داده شد.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، در مجمع عمومی امروز صاحبان سهام مخابرات ایران، بعد از نمایش گزارش های حسابرسی، صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۷ مورد تصویب قرار گرفت.

تمام شرکت های بورسی لازم است یک مجمع عمومی به صورت سالیانه برای نمایش گزارش از عملکرد سال قبل خود تشکیل دهند که به همین دلیل در مجمع امسال نیز تعیین سود سهامداران با عنایت به قرائت گزارش مالی و اجرایی توسط هیئت رئیسه، نمایش گزارش حسابرس، تصویب پاداش سالیانه هیئت مدیره و تعیین برخی تکالیف جهت شرکت در بخش های مختلف انجام شد.

بعد از نمایش گزارش های حسابرسی و بررسی و تصویب صورت های مالی مقدر شد مبلغ ۴۱۶ ریال سود برای هر سهم صاحبان سهام مخابرات توزیع شود. همین طور در این نشست پاداش اعضای حقوقی هیئت مدیره برمبنای پاداش سال قبل تعیین شد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مجمع عمومی سالیانه شرکت با تاکید بر استفاده از فناوری های نسل نوین در حوزه های ارتباطات ثابت و سیار اعلام نمود: رونق تولید و توجه به سرمایه انسانی، مهم ترین پیشران های توسعه شرکت است.
بنا بر اعلام شرکت مخابرات ایران، سید مجید صدری در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه شعار رونق تولید، کلید حل تمام مشکلات اقتصادی می باشد اضافه کرد: شرکت مخابرات ایران با پایبندی به این شعار و با وجود محدودیت های مختلف از جهات تعرفه ای و درآمدی تمام تلاش خودرا به منظور تضمین سود سهامداران و خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور و رفع دغدغه های کارکنان به کار بسته است.
وی ادامه داد: همکاری در فضای تعاملی حوزه ICTکشور از دیگر اولویت های فعالیت شرکت مخابرات ایران است و بدین منظور مدلهای توسعه عملیاتی شرکت در بخش های مختلف مانند توسعه بازار، توسعه سرویس های باندل، تحول در بخش زیرساخت های شبکه و فناوری اطلاعات و تسهیل نمایش سرویس به تمام مشتریان در سراسر کشور را دنبال می نماییم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همین طور اظهار نمود: تمام کارکنان و مدیران شرکت مخابرات ایران در راه خدمت رسانی به ذینفعان شرکت و در جهت دستیابی به چشم انداز اقتصاد دیجیتال با استفاده از تولید داخلی و توجه به سرمایه های ملی گام برمی دارند.

منبع: