Rate this post

به گزارش عاشق وب عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست اظهار داشت: در جهت افزایش سطح کیفی خدمات رسانی، کالاها و اجسام حجیم و سنگین دیگر توسط پست جابجا نمی گردد.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، بهزاد اقبال خواه اظهار نمود: با عنایت به اینکه جابجایی کالاهای حجیم، باعث صدمه دیدگی به سایر بسته ها و همینطور فرسودگی و استهلاک سرمایه های شبکه می شود؛ حذف جابجایی کالاهای بالای ۳۰ کیلوگرم در دستور کار قرار گرفته است.
وی با تاکید بر اهمیت و لزوم شناسایی نیازهای مشتریان، اظهار داشت: امسال پست با اجرا کردن طرح تحول و اتخاذ رویکرد پلتفرمی (سکوی عرضه خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس ها و خدمات جدید را با جدیت دنبال می کند.
سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اشاره به این که به دنبال آن هستیم تا سرویس های جدیدی را معرفی نماییم، اضافه کرد: در راه اندازی این خدمات، مشارکت با سایر بخش ها همچون کسب و کارهای نوپا در اولویت قرار دارد.
اقبال خواه خاطرنشان کرد: در حوزه GNAF و عرضه کد پستی ۱۰ رقمی، ۳۲ خدمت جدید پیش بینی شده است که بعد از به ثمر رسیدن اولین تجربه همکاری پست با شرکت استارت آپی الوپیک، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می شود.
بنا بر اعلام شرکت پست، وی تقویت عرضه خدمات باجه ای به کمک توسعه خدمات نیابتی را مورد تاکید قرار داد و اظهار نمود: در قالب طرح تحول، خدمات نیابتی با همکاری سازمان، شرکت و دستگاه متقاضی با استفاده از بسترهای موجود عرضه می شود.
این عضو هیئت مدیره پست اضافه کرد: بعنوان مثال همکاری با دانشگاه برای عرضه خدمت ارسال مدارک تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزارهای موجود خود دانشگاه ها، گزینه ای جدید برای دریافت این خدمت ایجاد می شود.