Rate this post

به گزارش عاشق وب شرکت ˮBazaarianˮ بطری آب هوشمندی تولید کرده که میزان آب مصرفی توسط کاربرش را مشخص می کند و خورشیدی است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، شرکت “بازاریان”(Bazaarian) یک بطری آب هوشمند تولید کرده است که”هیدرید”( Hydrade) نام گرفته است.
این بطری که ۷۰۰ میلی لیتر ظرفیت دارد، از جنس فولاد ضد زنگ بوده و خورشیدی است.
دیواره بطری دو جداره و ۱۰۰ درصد بازیافتی است و به گوشی هوشمند صاحب بطری متصل می شود.
این بطری می تواند از راه بلوتوث به “اپل واچ”(Apple Watch) و یا مچ بند هوشمند “فیت بیت”(FitBit) متصل شود تا میزان مصرف نوشیدنی را به کاربر اعلام کند و همینطور به وی پیام اخطار ارسال نماید تا به اندازه کافی آب مصرف کند.

بازاریان همینطور مدعی شده که بطری “هیدرید” نوشیدنی داخل خویش را تا ۲۲ ساعت یخ و تا ۱۳ ساعت گرم نگه می دارد.
“هیدرید” به علت داشتن سه خصوصیت منحصر به فرد نسبت به دیگر بطری های هوشمند برتر است.
بطری مذکور کاملاً خورشیدی است و بهره بردن از این سیستم به این معنا است که بطری نیازی به هیچ گونه پورت شارژ ندارد و می تواند در همه جا از قبیل داخل آب مورد استفاده قرار گیرد.

برای این که بطری کاملاً شارژ باقی بماند، نیاز دارد که حدود ۲۰ ساعت زیر آفتاب باقی بماند. مدت زمان استفاده از بطری با یک شارژ کامل هم ۲۰ روز طول می کشد.
سنسورهای این بطری که میزان مصرف آب را اندازه گیری می کنند، می توانند تعیین کنند که آیا کاربر دقیقاً آب نوشیده یا از راه تعریق آب از دست داده است.
شاید بتوان گفت خاص ترین خصوصیت “هیدرید” شرکت در اقدامی خیرخواهانه و اهدای آب است.
این اقدام بشردوستانه بدین سان صورت می گیرد که به هر اونس آبی که صاحب بطری می نوشد، همان مقدار آب به مردم نیازمند در ۲۷ کشور جهان اهدا می شود.
مردمی که از نوشیدن آب سالم و پاک محروم هستند.

قیمت بطری هوشمند “Hydrade” از ۳۵ دلار شروع می شود.
اگر برنامه های شرکت سازنده این محصول به درستی پیش برود، فروش بطری از نوامبر سال جاری آغاز خواهد شد.