Rate this post

به گزارش عاشق وب گفته می شود که باتری بکاررفته در گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ پرو حداقل با ظرفیت ۴۵۰۰ میلی آمپرساعت است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، چندی قبل بود که کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد کردند که احتمالاً گلکسی نوت ۱۰ پرو قدرتمندترین و بهترین گوشی سری نوت سامسونگ خواهد بود. آنها در گزارش هایی که منتشر نموده بودند با اشاره به قابلیت و خصوصیت های جدید، منحصر بفرد و پیشرفته در این پرچمدار جدید نشان دادند که این پرچمدار به یک باتری با ظرفیت بالایی مجهز می گردد.
با اینکه ماه ها تا زمان رونمایی رسمی از گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ باقی مانده است، اما خیلی از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری در مورد قابلیت های این گوشی پرچمدار جدید برآورد و اظهارات جدیدی را بیان کرده اند که نشان داده است این محصول بدون شک یکی از قدرتمندترین و بهترین گوشیهای عرضه و عرضه شده توسط شرکت کره ای سامسونگ خواهد شد.
این طور که این کارشناسان خاطرنشان کرده اند گلکسی نوت ۱۰ پرو به یک باتری با ظرفیت حداقل چهار هزار و ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد بود که بدون شک یکی از قدرتمندترین باتری های به کار گرفته شده در گوشیهای هوشمند جهان به شمار خواهد رفت و به کاربران این امکان را می دهد تا بدون وجود هرگونه نگرانی برای تمام شدن شارژ و خالی شدن باتری گوشی، از خدمات، سرویس و اپلیکیشن های موردنظر خود بهره مند شوند.
اخبار قبلی همینطور نشان می داد که سامسونگ احتمالاً گوشی گلکسی نوت ۱۰ پرو خویش را هم زمان با گوشی گلکسی نوت ۱۰ خود عرضه خواهد نمود. در واقع، سامسونگ طبق عادت و رویه جدید خود، چهار مدل مختلف را برای یک گوشی هوشمند و پرچم داری که معرفی می کند و این محصول برای عرضه در بازارهای جهانی موبایل رونمایی خواهد شد تا به نیاز و سلایق مختلف کاربرانش پاسخ دهد.
یکی از این مدلها، دارای یک صفحه نمایش ۶.۳ و ۶.۸ اینچی خواهد بود و دیگری هم به شبکه اینترنت ۵G مجهز می گردد.
همینطور گفته می شود که گلکسی نوت ۱۰ پرو از یک قلم تحت عنوان S pen بهره خواهد برد که به کاربرانش این امکان را می دهد تا به تمامی کار و فعالیت های موردنیاز خود با دقت هرچه تمام تر بپردازند.
طبق گزارش های وب سایت زد دی نت، گلکسی نوت ۱۰ که مقرر است در چهار مدل مختلف با امکانات و قابلیت های مختلف رونمایی شود، در ماه آگوست سال جاری میلادی به صورت رسمی از جانب شرکت سامسونگ رونمایی و پرده برداری خواهد شد.