Rate this post

عاشق وب: اینستاگرام در حال آزمایش و تست قابلیت جدیدی است که به وسیله آن کاربران تنها با لمس بر روی یک استیکر قادر خواهند بود به موسسات خیریه کمک مالی واریز و اهدا کنند.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، با عنایت به محبوبیت و استقبال بی نظیر کاربران از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، مقامات فعال در این شرکت ها حالا اخیرا اعلام نموده اند که تصمیم دارند قابلیت جدیدی را به پلت فرم اینستاگرام بیفزایند تا به واسطه آن، به کاربران این امکان را بدهند تا تنها با لمس یک استیکر در بخش استوری، وارد لینک موسسات خیریه شده و از آن طریق به آنها کمک های مالی و نقدی کنند.
طبق گزارش وب سایت the verge، البته طبق گزارش های انتشار یافته این استیکر جدید که مقرر است در صورت طی مراحل مختلف و تایید از طرف اینستاگرام به قسمت استوری آن اضافه شود، الان تحت بررسی توسط کارشناسان و متخصصان فنی این شرکت قرار گرفته است تا در صورت بروز هرگونه لطمه پذیری، مشکل امنیتی و نقص های فنی آنرا برطرف کنند و سپس در اختیار عموم کاربران قرار دهند.
لازم به ذکر است که همه قابلیت های شبکه های اجتماعی پیش از انتشار برای عموم کاربران به صورت نسخه بتا و آزمایشی برای تعداد کمی از کاربرانی که خود اعلام آمادگی و داوطلبی کرده اند، منتشر و نمایش می شود تا سپس طی مراحل لازم و تایید بی نقص بودن استفاده از آن، به صورت همگانی منتشر شود.