Rate this post

عاشق وب: یک مرکز تبادل ارزهای دیجیتال رمزپایه تحت عنوان Bitstamp با یک بانک سوئیسی وارد همکاری شده است تا امکان تبدیل حساب های مبتنی بر دلار به بیت کوین را به مشتریانش بدهد.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، در چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری همچون بیت کوین، مونرو، ریپل و اتریوم از محبوبیت و استقبال بی نظیری برخوردار شده و کاربران بسیاری در جهان به دنبال استخراج و تبدیل پول های خود به ارزهای دیجیتالی هستند؛ چونکه این روزها خیلی از افراد با خرید و استخراج این ارز توانسته اند به پول زیادی برسند.
با عنایت به افزایش روزافزون اهمیت و محبوبیت ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده همچون بیت کوین، یکی از مراکز مبادلات و صرافی های فعال در زمینه ارزهای مجازی که Bitstamp نام دارد، اخیرا اعلام نموده است که با یک بانک سوئیسی به نام دوکاسکپی (Dukascopy) وارد همکاری شده است تا به مشتریانش این امکان را بدهد حساب های بانکی مبتنی بر دلار خودرا هر زمان که خواستند، تبدیل به ارزهای دیجیتال بیت کوین کنند و مبادلات موردنظر خودرا از این طریق انجام دهند.
برمبنای گفته های تحلیلگران، زمانی که بیت کوین در سال ۲۰۰۹ میلادی برای اولین بار در بازارهای جهانی ظهور پیدا کرد، ارزش آن حتی از یک دلار هم کمتر بود، اما در ماه های گذشته حتی تا مرز ۲۰ هزار دلار هم رسید. درواقع، فناوری بیت کوین که یک پول رمزنگاری شده است، این امکان را به کاربران می دهد که بدون نیاز به هیچ بانکی مبادلات مالی خودرا انجام دهند و همین طور هویت طرفین معامله باز ناشناس باقی می مانند.
اما حالا در چند سال اخیر، استقبال از ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت کوین رو به رشد و افزایش بوده است به گونه ای که نایجل گرین، مدیرعامل مؤسسه مشاوره مالی deVere پیش بینی کرده است که ارزش ارزهای دیجیتالی رمزپایه طی ۱۰ سال آینده رشد قابل ملاحظه ای را تجربه خواهدنمود و بیشتر از پنج هزار برابر افزایش پیدا خواهدنمود.