Rate this post

عاشق وب: توزیع ۹۲۴ هزار کارت سوخت متعلق به خودروهایی که از سال ۱۳۹۳ تا سال ۱۳۹۷ شماره گذاری شده و طی این سال ها به دلایل مختلف به دست صاحبانشان نرسیده و در شرکت پست جامانده بود، حالا از طرف این شرکت درحال انجام است.

به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، با قطعی شدن بازگشت کارت سوخت، فرآیند ثبت نام کارت سوخت المثنی در بازه زمانی حدود یک ماهه، از سوم آذر تا اول دی ماه انجام شد و طبق آخرین آمار حدود سه میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت نام کردند.

این کارت سوخت برخی خودروهایی بود که سال های ۹۳ تا ۹۷ شماره گذاری شده بودند، به دست مالکان نرسیده و در شرکت پست جا مانده بود. به همین دلیل، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای اعلام کرد: باتوجه به هماهنگی به عمل آمده با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، مالکان کارت هوشمند سوخت خودرو و موتورسیکلت های شماره گذاری شده سال های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ که قبل از این توسط پست توزیع و برگشت خورده است، می توانند به سایت اینترنتی شرکت پست به نشانی (WWW.POST.IR) بازگشت و با درج شماره VIN خودرو در بخش پیگیری کارت سوخت در سامانه “پیگیری مرسولات سازمانی” از آخرین وضعیت نحوه دریافت کارت سوخت خود باخبر شوند.

در این راستا، زیبا اسماعیلی – سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی – با بیان این که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در شرکت پست مانده است، به ایسنا اظهار داشت: تا کنون ۵۷ هزار کارت سوختی که در شرکت پست مانده بود، توزیع شده و این فرآیند توسط شرکت پست به صورت روزانه در انجام است.

به گفته وی آدرس برخی مالکان طی این سال ها تغییر کرده و شرکت پست درحال غربال اطلاعات است.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در ادامه به این سوال که دلیل این که شرکت پست از مالکان در ازای تحویل کارت سوختشان ۱۰ هزار تومان دریافت می کند، چیست، پاسخ داد: این هزینه صدور کارت و متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است.