Rate this post

عاشق وب: گزارش های متعددی از طرف کاربران اینستاگرام در شب گذشته در فضای مجازی منتشر گردید که نشان دهنده مشکل جدیدی بود که در صفحه اصلی این شبکه اجتماعی (نیوز فید) بوجود آمده بود و آن باز افقی شدن صفحه و ناپدید شدن تعداد زیادی از پست های به اشتراک گذاشته شده در آن بود.

به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، به نظر می آید که تیم متخصصان و توسعه دهندگان اینستاگرام تصمیم گرفته بودند که به صورت آزمایشی و در سکوت رسانه ای، صفحه اصلی نیوزفید این پلت فرم را به صورت افقی راه اندازی کنند که این تغییر ناگهانی سبب تعجب و حیرت خیل عظیمی از کاربران این شبکه اجتماعی شد، چراکه تمامی تغییرات در چند سال اخیر پیشتر در فضای مجازی و رسانه ها اعلام می شد.

بر اساس گزارش وب سایت phonearena، این تغییرات، تمامی پست های به اشتراک گذاشته شده توسط افراد را به صورت یک استوری بزرگ نمایش می داد که کاربران می توانستند با حرکات دست به سمت چپ یا راست به پست های مختلف دسترسی پیدا کنند. قسمت نظرات زیر پست های انتشار یافته باز تنها در صورتی قابل مشاهده بود که کاربر صفحه را به سمت پایین بکشد. البته در این طراحی جدید، دسترسی کاربران به استوری ها بسیار آسان تر و بهتر شده است، چراکه برای مشاهده استوری ها لازم نیست دوباره به بالای صفحه نیوزفید بازگردید، بلکه تنها کافیست یک دفعه انگشت خودرا روی صفحه به سمت پایین بکشید.

کاربران زیادی در سراسر جهان شب گذشته با مشاهده چنین تغییرات ناگهانی به شدت متعجب شده و ابراز نگرانی و اعتراض کردند، چراکه به قول خیلی از آنها عادت کردن به شرایط و تغییرات جدید در اینستاگرام برای آنها بسیار دشوار بوده و زمان زیادی خواهد برد؛ بدین ترتیب از اینستاگرام درخواست کرده بودند که نیوزفید را به حالت قبلی بازگرداند.

حالا به نظر می آید که شب گذشته اینستاگرام با خیل عظیمی از کاربران معترض و متعجب روبرو شده و بنا بر این باز تصمیم گرفته است نیوزفید خودرا به حالت قبلی و همیشگی خود بازگرداند تا رضایت کاربرانش را به دست بیاورد.