Rate this post

عاشق وب: یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران اینستاگرام همواره در فضای مجازی می پرسند، نحوه دی اکتیو یا به صورت موقت غیرفعال کردن حساب کاربری آن ها در این شبکه اجتماعی است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت help.instagram، با اینکه اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تصویر-محور در جهان به حساب می آید، اما خیلی از کاربران در آن به دلایل مختلفی با مشکل مواجه می شوند که ترجیح می دهند برای مدت زمان کوتاهی حساب کاربری خویش را در آن غیرفعال یا دی اکتیو کرده و از شر برخی مزاحمت ها و اعلان های آن خلاص شوند.

این گزارش به این دسته از کاربران آموزش می دهد که چگونه اکانت و حساب کاربری اینستاگرامی خویش را به صورت موقت غیرفعال سازند. کاربران به منظور غیرفعال سازی اکانت خود با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام قادر نخواهند بود این کار را انجام دهند بلکه آن ها در ابتدا با استفاده از یک مرورگر اینترنتی باید وارد سایت instagram.com شوند.

سپس در قسمت بالا سمت راست صفحه قابل مشاهده، برروی شکلک آدمکی رفته و برروی ویرایش پروفایل (Edit Profile) کلیک کنید.در اینجا و در قسمت پایین صفحه، گزینه غیرفعال سازی موقتی حساب کاربری (Temporarily disable my account) مشاهده می گردد که درصورت اطمینان از این کار، باید برروی آن کلیک کرده و یا ضربه بزنید.

سپس برای این کار، اینستاگرام از شما علت غیرفعال سازی یا دی اکتیو کردن اکانت تان را می پرسد تا درصورت لزوم، به شما کمک نماید مشکلتان را برطرف سازید. در این مرحله، باید دوباره پسورد خویش را وارد کرده و برروی گزینه غیرفعال سازی (disable your account) که برروی صفحه ظاهر می شود، کلیک کنید.

کاربران هر زمانی که تمایل داشته باشند، قادر خواهند بود با وارد کردن نام کاربری و پسورد حساب کاربری خود، باری دیگر وضعیت را از حالت دی اکتیو درآورده و پروفایل خویش را فعال سازی کنند.