Rate this post

عاشق وب: سازندگان یک اپلیکیشن در زمینه سلامت ذهن، از صدای ˮباب راسˮ برای آرامش بخشیدن به مردم و ترغیب آنها به خوابیدن استفاده می نمایند.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، سازندگان اپلیکیشن ” Calm” قصد دارند برای ترغیب مردم به خواب با کلمات آرامش بخش، از صدای “باب راس” استفاده کنند.
“باب راس” (Bob Ross)، نقاش مشهور آمریکایی، سازنده و مجری برنامه “لذت نقاشی” بود که برای بیش از ۱۰ سال از شبکه های تلویزیونی آمریکا و کانادا پخش می شد. این هنرمند، با بیان شیوا و جذاب خود تلاش داشت به همه ثابت کند می توانند مانند او نقاشی کنند. راس، در چهار ژوئیه سال ۱۹۹۵، در سن ۵۳ سالگی بر اثر مبتلا شدن به سرطان از دنیا رفت.
اکنون، اپلیکیشنی موسوم به “نقاشی با باب راس” برای تلفن همراه طراحی شده است که در آن، ویدئوهای برنامه لذت نقاشی مورد استفاده قرار گرفته اند. هدف از ساخت این اپلیکیشن، کمک به مردم در خوابیدن با استفاده از کلمات آرامش بخش است.

” Calm” در بین اپلیکیشن های برتر در زمینه سلامت ذهن قرار دارد و تابحال بیش از ۲۲ میلیون بار توسط مردم دانلود شده است.
استفاده از صوت برنامه لذت نقاشی، تابحال مجاز نبوده است. اولین بخش این اپلیکیشن، هفته گذشته عرضه شد و مقرر است دو بخش دیگر هم در تابستان، عرضه شوند. در صورت موفقیت این طرح، ممکن است سازندگان ” Calm” بتوانند مجوز ساخت مجموعه های آینده را با استفاده از برنامه های راس دریافت کنند.
“ژوان کوالسکی” (Joan Kowalski)، رئیس شرکت باب راس اظهار داشت: ما هر روز از مردم می شنویم که برای شنیدن صدای باب راس، ویدئوهای برنامه او را می بینند. شاید آنها فکر کنند که به خواب رفتن با صدای باب، شرم آور و توهین به اوست اما ما باور داریم که باب، این کار را دوست خواهد داشت.