Rate this post

عاشق وب: معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی اظهار داشت: منتظر تحریم از جانب آمریکا بودم و این تحریم ها برای من تازگی ندارد.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، عبدالصمد خرم آبادی در کانالش در پیام رسان سروش نوشت:
“در خبرها شنیدم که آمریکا بنده و تعدادی از دوستان را که قدم هایی را در جهت استقلال فضای مجازی کشور و ممانعت از سلطه بیگانگان بر این فضا برداشته ایم تحریم کرده است. این تحریم ها در واقع نعره دردمندانه ای است که آمریکا بخاطر ریخته شدن یال و کوپالش سر داده و نشان از ضربه مهلکی است که بر پیکر پلید شیطان بزرگ وارد شده است.
من منتظر تحریم از ناحیه آمریکا بودم چون که آمریکایی ها بارها اعلام نموده بودند اگر ایران تلگرام را مسدود کند تحریم هایی را اعلام و اعمال خواهند کرد. این تحریم ها برای من تازگی ندارد. چند سال پیش هم که به منظور جلوگیری از انتشار فیلمی توهین آمیز به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) اقداماتی ضد یوتیوب انجام داده بودم از ناحیه اتحادیه اروپا تحریم شدم و آن تحریم هنوز ادامه دارد.
تحریم بعضی از مسئولین فضای مجازی کشور از ناحیه آمریکا نشانگر این است که تیر نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی دقیقا به هدف برخورد نموده و مسدود شدن تلگرام در ایران ضربه سختی به آمریکا وارد کرده است. این تحریم به کسانی که خبر از پشت پرده تلگرام نداشتند، نشان داد که پیام رسان تلگرام دارای مالکیت و ماهیت آمریکایی – صهیونیستی است.
با تحریمم از ناحیه آمریکا اطمینان حاصل کردم اقدامات کوچکی که جهت رفع سلطه بیگانگان از فضای مجازی کشور انجام داده ام شیطان بزرگ را جریحه دار کرده است؛ بنابراین در ادامه این مسیر مصمم تر شدم.
با تأسی از سید شهدای انقلاب و معمار دستگاه قضایی شهیدمظلوم دکتر بهشتی به شیطان بزرگ می گوییم ‘آمریکا از جمهوری اسلامی ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر’. مطمئن هستم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.