Rate this post

عاشق وب: تازه ترین تصاویر نسل جدید پرچمداران و گوشیهای هوشمند گوگل انتشار یافته است.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، تصاویری از نسل سوم و جدید گوشیهای هوشمند و پرچمدار گوگل یعنی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال اخیرا در فضای مجازی انتشار یافته است که نشان داده است این گوشیهای جدید به اسپیکرهای استریو (stereo) و صفحه نمایش بدون حاشیه کناری مجهز است.

این تصاویر جدید که اخیرا در فضای مجازی لو رفته، می تواند مبنایی باشد برای تحلیل کارشناسان فعال در حوزه تکنولوژی و موبایل تا بتوانند مشخصات فنی و ظاهری آن را برآورد کرده و بدست آورند.

نسل قبلی گوشیهای گوگل علی رغم جذابیت ظاهری و همینطور قابلیت های منحصر بفرد، نتوانست چندان عملکرد موفقیت آمیزی را برای خود به ثبت برساند و بنابراین هم سهم قابل توجهی از بازار را کسب نکرد.
گوشی پیکسل ۳ که نسخه کوچک تر این نسل جدید از گوشیهای گوگل است، طراحی متفاوتی دارد که البته همچون نسل پیشین خود، این تفاوت ها از جلوی گوشی قابل رویت و تشخیص نخواهد بود.

هر دوی این دو گوشیهای هوشمند و پرچمدار گوگل به اسپیکرهای استریو (stereo) که در جلوی گوشی تعبیه شده اند، مجهزند و همینطور حاشیه های کنار گوشی هم نسبت به نمونه های قبلی، کاهش قابل ملاحظه ای یافته است.

گوشی های جدید پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال مقرر است به جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید پی ( Android P) و همینطور تراشه پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز باشند.

طبق گزارش های منتشره، این دو گوشی جدید احیانا در فصل پائیز سال جاری ۲۰۱۸ میلادی به بازارهای جهانی موبایل روانه خواهند شد.