Rate this post

عاشق وب: نسخه بتا و آزمایشی اپلیکیشن کی بورد گوگل موسوم به جی بورد به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر متحرک (GIF) بسازند.
به گزارش عاشق وب به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در پیام رسان های مختلفی همچون تلگرام از طرفداران پروپاقرص تصاویر متحرک (GIF) بوده اید، از نسخه جدید اپلیکیشن جی بورد لذت خواهید برد.

نسخه بتا و آزمایشی اپلیکیشن جی بورد (Gboard) که به صورت رسمی توسط گوگل منتشر و توسعه داده شده است، با افزودن دکمه و گزینه جدیدی به پلتفرم کی بورد خود، این نوید را به طرفداران و کاربران قابلیت GIF می دهد تا بتوانند خود این تصاویر متحرک را بسازند.

این قابلیت که برروی نسخه ۷.۲ مشاهده شده است، به شما اجازه می دهد تا با ضبط فیلم از دوربین اصلی یا سلفی، یک ویدیوی کوتاه ۶۰ ثانیه ای یا یک ویدیوی فست فوروارد ساخته و درنهایت آن را به شکل GIF درآورید. با ساخت یک گیف اختصاصی برای خود، می توانید آن ها را برای دوستان و آشنایان مورد نظر خود هم بفرستید و از آن لذت ببرید.

این گزینه که به صورت یک دکمه به نوار بالای کی بورد گوگل اضافه شده است، هم اکنون تنها برای کاربران گوشیهای آیفون با سیستم عامل iOS موجود است. بنابر گفته رسمی گوگل، این قابلیت بزودی مقرر است برای کاربران اندرویدی هم قابل دسترسی و اجرا باشد. گوگل بزودی نسخه اصلی اپلیکیشن جی بورد را در دسترس همگان و عموم کاربران در فروشگاه اینترنتی پلی استور خود قرار خواهد گذاشت.